Infantil P3

dilluns

dimarts

dimecres

dijous

divendres

7:45 – 8:30 hAcollida matíAcollida matíAcollida matíAcollida matíAcollida matí
17:00 – 18:30 hEsplaiEsplaiEsplaiEsplaiEsplai
Dansa creativa 

 

Infantil P4

dilluns

dimarts

dimecres

dijous

divendres

7:45 – 8:30 hAcollida matíAcollida matíAcollida matíAcollida matíAcollida matí
17:00 – 18:30 hEsplaiEsplaiEsplaiEsplaiEsplai
Esplai d’esportsEsplai d’esportsEsplai d’esports 
 Dansa creativaJudo 

 

Infantil P5

dilluns

dimarts

dimecres

dijous

divendres

7:45 – 8:30 hAcollida matíAcollida matíAcollida matíAcollida matíAcollida matí
17:00 – 18:30 hEsplaiEsplaiEsplaiEsplaiEsplai
Esplai d’esportsEsplai d’esportsEsplai d’esportsPatinatge
Play – TimeDansa creativaJudo 
 Play – Time 

1r i 2n de Primària

dilluns

dimarts

dimecres

dijous

divendres

7:45 – 8:30 hAcollida matíAcollida matíAcollida matíAcollida matíAcollida matí
17:00 18:30 hTarda d’esports
Bàsquet
Tarda d’esports
Handbol
Tarda d’esports
Futbol
Tarda d’esports
Multiesport
Patinatge
 Play – TimeBalla balla!Play – Time 
 Judo (2n primària) Judo (1r primària)

 

18:00 – 19:00 h Esgrima Esgrima 

 

3r i 4rt de Primària

dilluns

dimarts

dimecres

dijous

divendres

7:45 – 8:30 hAcollida matíAcollida matíAcollida matíAcollida matíAcollida matí
17:00 – 18:30 hHip HopPlay – TimeBàsquet Escolar Benjamins/es Bàsquet Escolar Benjamins/es
Futbol Escolar Benjamins/es

Robòtica
Handbol Escolar mixte

Futbol Escolar Benjamins/es

Play – Time
Handbol Escolar mixte

Patinatge
 JudoBalla Balla  
18:00 – 19:00 Esgrima Esgrima  

 

5é i 6é de Primària

dilluns

dimarts

dimecres

dijous

divendres

7:45 – 8:30 hAcollida matíAcollida matíAcollida matíAcollida matíAcollida matí
17:00 – 18:30 hHip HopFutbol Escolar Alevins/esTeatreFutbol Escolar Alevins/esPatinatge
 Bàsquet Escolar Alevins/es Bàsquet Escolar Alevins/es 
 Robòtica   
18:00 – 19:00 h Esgrima Esgrima 

1r i 2n d’ESO

dilluns

dimarts

dimecres

dijous

divendres

17:30 – 19:00 h Robòtica   
18:00 – 19:30 h Esgrima Esgrima 
18:30 – 20:00 h Futbol Escolar Infantils/es Futbol Escolar Infantils/es 
 Bàsquet Escolar Infantil/es Bàsquet Escolar Infantil/es 

 

3r i 4rt d’ESO

dilluns

dimarts

dimecres

dijous

divendres

18:30 – 19:30 h Esgrima Esgrima 
18:30 – 19:45 hFutbol federat Cadet Federat Futbol federat Cadet Federat  
18:30 – 20:00 h Bàsquet Escolar Cadet/es Bàsquet Escolar Cadet/es 

batxillerat

dilluns

dimarts

dimecres

dijous

divendres

19:45 – 21:00 hFutbol Federat Juvenil Federa Futbol Federat Juvenil Federat  

Adults

dilluns

dimarts

dimecres

dijous

divendres

19:00 – 20:00 hPiaFitPiaFit
19:15 – 21:15 hMindfulness
20:00 – 21:30 hPiaRunnersPiaRunners