Infantil P3

dilluns

dimarts

dimecres

dijous

divendres

7:45 – 8:30 h Acollida matí Acollida matí Acollida matí Acollida matí Acollida matí
17:00 – 18:30 h Esplai Esplai Esplai Esplai Esplai
Dansa creativa My Gran Chef

 

Infantil P4

dilluns

dimarts

dimecres

dijous

divendres

7:45 – 8:30 h Acollida matí Acollida matí Acollida matí Acollida matí Acollida matí
17:00 – 18:30 h Esplai Esplai Esplai Esplai Esplai
Esplai d’esports Esplai d’esports Esplai d’esports My Gran Chef
Dansa creativa Judo

 

Infantil P5

dilluns

dimarts

dimecres

dijous

divendres

7:45 – 8:30 h Acollida matí Acollida matí Acollida matí Acollida matí Acollida matí
17:00 – 18:30 h Esplai Esplai Esplai Esplai Esplai
Esplai d’esports Esplai d’esports Esplai d’esports My Gran Chef
Play – Time Dansa creativa Judo Patinatge
Play – Time

1r i 2n de Primària

dilluns

dimarts

dimecres

dijous

divendres

7:45 – 8:30 h Acollida matí Acollida matí Acollida matí Acollida matí Acollida matí
17:00 18:30 h Tarda d’esports
Bàsquet
Play – Time Tarda d’esports
Futbol
Play – Time My Gran Chef
Tarda d’esports
Multiesport
Balla balla! Judo (1r primària) Patinatge
Judo (2n primària)

dissabte

18:00 – 19:00 h Esgrima

 

3r i 4rt de Primària

dilluns

dimarts

dimecres

dijous

divendres

7:45 – 8:30 h Acollida matí Acollida matí Acollida matí Acollida matí Acollida matí
17:00 – 18:30 h Hip Hop Play – Time Bàsquet Escolar Benjamins/es Bàsquet Escolar Benjamins/es
Futbol Escolar Benjamins/es Robòtica Futbol Escolar Benjamins/es Play – Time Patinatge
Judo Balla Balla My Gran Chef
18:00 – 19:00   Esgrima Esgrima

 

5é i 6é de Primària

dilluns

dimarts

dimecres

dijous

divendres

7:45 – 8:30 h Acollida matí Acollida matí Acollida matí Acollida matí Acollida matí
17:00 – 18:30 h Hip Hop Futbol Escolar Alevins/es Futbol Escolar Alevins/es My Gran Chef
Bàsquet Escolar Alevins/es Bàsquet Escolar Alevins/es Patinatge
Robòtica
17:15 – 18:45 h Bàsquet Federat Femení Alevines Bàsquet Federat Femení Alevines
18:00 – 19:00 h Esgrima Esgrima

1r i 2n d’ESO

dilluns

dimarts

dimecres

dijous

divendres

18:00 – 19:30 h Esgrima Esgrima
18:30 – 20:00 h Futbol Escolar Infantils/es Futbol Escolar Infantils/es
Bàsquet Escolar Infantil/es Bàsquet Escolar Infantil/es

 

3r i 4rt d’ESO

dilluns

dimarts

dimecres

dijous

divendres

17:30 a 19:00 h Basquet Federat Cadet Femení Basquet Federat Cadet Femení
18:30 – 19:30 h Esgrima Esgrima
18:30 – 20:00 h Bàsquet Escolar Cadet/es Bàsquet Escolar Cadet/es
18:45 – 20:00 h Futbol federat Cadet Federat Futbol federat Cadet Federat

batxillerat

dilluns

dimarts

dimecres

dijous

divendres

20:00 – 21:15 h Futbol Federat Juvenil Federa Futbol Federat Juvenil Federat

Adults

dilluns

dimarts

dimecres

dijous

divendres

19:00 – 20:00 h PiaFit PiaFit
19:15 – 21:15 h Mindfulness
20:00 – 21:30 h PiaRunners PiaRunners