Infantil

Horaris d’Infantil

Infantil P3

dilluns

dimarts

dimecres

dijous

divendres

7:45 – 8:30 hAcollida matíAcollida matíAcollida matíAcollida matíAcollida matí
17:00 – 18:30 hEsplaiEsplaiEsplaiEsplaiEsplai
Dansa creativaMy Gran Chef

Infantil P4

dilluns

dimarts

dimecres

dijous

divendres

7:45 – 8:30 hAcollida matíAcollida matíAcollida matíAcollida matíAcollida matí
17:00 – 18:30 hEsplaiEsplaiEsplaiEsplaiEsplai
Esplai d’esportsEsplai d’esportsEsplai d’esportsMy Gran Chef
Dansa creativaJudo

Infantil P5

dilluns

dimarts

dimecres

dijous

divendres

7:45 – 8:30 hAcollida matíAcollida matíAcollida matíAcollida matíAcollida matí
17:00 – 18:30 hEsplaiEsplaiEsplaiEsplaiEsplai
Esplai d’esportsEsplai d’esportsEsplai d’esportsMy Gran Chef
Play – TimeDansa creativaJudoPatinatge
Play – Time
Primària

Horaris de primària

1r i 2n de Primària

dilluns

dimarts

dimecres

dijous

divendres

7:45 – 8:30 hAcollida matíAcollida matíAcollida matíAcollida matíAcollida matí
17:00 18:30 hTarda d’esports
Bàsquet
Play – TimeTarda d’esports
Futbol
Play – TimeMy Gran Chef
Tarda d’esports
Multiesport
Balla balla!Judo (1r primària)Patinatge
Judo (2n primària)

dissabte

18:00 – 19:00 hEsgrima

3r i 4rt de Primària

dilluns

dimarts

dimecres

dijous

divendres

7:45 – 8:30 hAcollida matíAcollida matíAcollida matíAcollida matíAcollida matí
17:00 – 18:30 hHip HopPlay – TimeBàsquet Escolar Benjamins/esBàsquet Escolar Benjamins/es
Futbol Escolar Benjamins/esRobòticaFutbol Escolar Benjamins/esPlay – TimePatinatge
JudoBalla BallaMy Gran Chef
18:00 – 19:00EsgrimaEsgrima

5é i 6é de Primària

dilluns

dimarts

dimecres

dijous

divendres

7:45 – 8:30 hAcollida matíAcollida matíAcollida matíAcollida matíAcollida matí
17:00 – 18:30 hHip HopFutbol Escolar Alevins/esFutbol Escolar Alevins/esMy Gran Chef
Bàsquet Escolar Alevins/esBàsquet Escolar Alevins/esPatinatge
Robòtica
17:15 – 18:45 hBàsquet Federat Femení AlevinesBàsquet Federat Femení Alevines
18:00 – 19:00 hEsgrimaEsgrima
Secundària

Horaris de Secundària

1r i 2n d’ESO

dilluns

dimarts

dimecres

dijous

divendres

18:00 – 19:30 hEsgrimaEsgrima
18:30 – 20:00 hFutbol Escolar Infantils/esFutbol Escolar Infantils/es
Bàsquet Escolar Infantil/esBàsquet Escolar Infantil/es

3r i 4rt d’ESO

dilluns

dimarts

dimecres

dijous

divendres

17:30 a 19:00 hBasquet Federat Cadet FemeníBasquet Federat Cadet Femení
18:30 – 19:30 hEsgrimaEsgrima
18:30 – 20:00 hBàsquet Escolar Cadet/esBàsquet Escolar Cadet/es
18:45 – 20:00 hFutbol federat Cadet FederatFutbol federat Cadet Federat
Batxillerat

Horaris de Batxillerat

batxillerat

dilluns

dimarts

dimecres

dijous

divendres

20:00 – 21:15 hFutbol Federat Juvenil FederatFutbol Federat Juvenil Federat
Adults

Horaris adults

Adults

dilluns

dimarts

dimecres

dijous

divendres

19:00 – 20:00 hPiaFitPiaFit
19:15 – 21:15 hMindfulness
20:00 – 21:30 hPiaRunnersPiaRunners