Infantil

Horaris d’Infantil

Infantil P3

dilluns

dimarts

dimecres

dijous

divendres

7:45 – 8:30 h Acollida matí Acollida matí Acollida matí Acollida matí Acollida matí
17:00 – 18:00 h Esplai Esplai Esplai Esplai Esplai

Infantil P4

dilluns

dimarts

dimecres

dijous

divendres

7:45 – 8:30 h Acollida matí Acollida matí Acollida matí Acollida matí Acollida matí
17:00 – 18:00 h Esplai Esplai Esplai Esplai Esplai
17:00 – 18:30 h Esplai d’esports Esplai d’esports Esplai d’esports Esplai d’esports
Judo

Infantil P5

dilluns

dimarts

dimecres

dijous

divendres

7:45 – 8:30 h Acollida matí Acollida matí Acollida matí Acollida matí Acollida matí
17:00 – 18:00 h Esplai Esplai Esplai Esplai Esplai
17:00 – 18:30 h Esplai d’esports Esplai d’esports Esplai d’esports Esplai d’esports
Judo
Primària

Horaris de primària

C. Inicial

dilluns

dimarts

dimecres

dijous

divendres

7:45 – 8:30 h Acollida matí Acollida matí Acollida matí Acollida matí Acollida matí
17:00 – 18:00 h Costura Costura
Play – Time Play – Time Play – Time Play – Time
17:00 18:30 h Tarda d’esport – Bàsquet Tarda d’esport – Esports Alternatius Tarda d’esport – Futbol Tarda d’esport – Futbol Patinatge
Balla balla!
Diverjudo
18:00 – 19:00 h Esgrima Esgrima

dissabte

C. Mitjà

dilluns

dimarts

dimecres

dijous

divendres

7:45 – 8:30 h Acollida matí Acollida matí Acollida matí Acollida matí Acollida matí
17:00 – 18:00 h Costura Costura
Play – Time Play – Time Play – Time Play – Time
17:00 – 18:30 h Hip Hop Hip Hop Bàsquet Patinatge
Futbol T. Robòtica Futbol Tennis taula
Diverjudo Bàsquet
18:00 – 19:00 Esgrima Esgrima

C. Superior

dilluns

dimarts

dimecres

dijous

divendres

7:45 – 8:30 h Acollida matí Acollida matí Acollida matí Acollida matí Acollida matí
13:00 – 14:00 h Mecanogràfia
17:00 – 18:00 h Costura Costura
17:00 – 18:30 h Hip Hop Hip Hop Futbol Patinatge
Futbol
Bàsquet Bàsquet Tennis taula
T. Robòtica
18:00 – 19:00 h Esgrima Esgrima
Secundària

Horaris de Secundària

Primer Cicle

dilluns

dimarts

dimecres

dijous

divendres

17:30 – 19:00 h Futbol sala (fem) Futbol sala (fem)
18:00 – 19:30 h Hip Hop Esgrima Esgrima
18:30 – 20:00 h Futbol 7 escolar Futbol 7 escolar
Bàsquet Bàsquet

Segon Cicle

dilluns

dimarts

dimecres

dijous

divendres

17:30 – 19:00 h Futbol sala femení Futbol sala femení
18:00 – 19:30 h Hip Hop
18:30 – 19:30 h Esgrima Esgrima
18:30 – 20:00 h Futbol 7 escolar cadet Bàsquet Futbol 7 escolar cadet Bàsquet
18:30 – 19:45 h Futbol 11 federat(Poble Nou) Futbol 11 federat(Poble Nou)
Batxillerat

Horaris de Batxillerat

batxillerat

dilluns

dimarts

dimecres

dijous

divendres

18:30 – 20:00 h Bàsquet Bàsquet
19:45 – 21:00 h Futbol 11 federat(Poble Nou) Futbol 11 federat(Poble Nou)
Adults

Horaris adults

Adults

dilluns

dimarts

dimecres

dijous

divendres

19:30 – 20:00 h Abdominals
hipopressius
Abdominals
hipopressius
20:00 – 21:30 h CancuRunners CancuRunners
19:30 – 21:00 h  Mindfulness 1 Mindfulness 2