Infantil

Horaris d’Infantil

Infantil P3

dilluns

dimarts

dimecres

dijous

divendres

7:45 – 8:30 hAcollida matíAcollida matíAcollida matíAcollida matíAcollida matí
17:00 – 18:00 hEspai LABEspai LABEspai LABEspai LABEspai LAB
AtelierDansa creativaAtelierEduca xef
Dansa creativa

Infantil P4

dilluns

dimarts

dimecres

dijous

divendres

7:45 – 8:30 hAcollida matíAcollida matíAcollida matíAcollida matíAcollida matí
17:00 – 18:00 hEspai LABEspai LABEspai LABEspai LABEspai LAB
AtelierIogaAtelierEduca xef
Dansa creativaDansa creativa
17:00 – 18:30 hEsplai d’esportsEsplai d’esportsEsplai d’esportsEsplai d’esports
Judo

Infantil P5

dilluns

dimarts

dimecres

dijous

divendres

7:45 – 8:30 hAcollida matíAcollida matíAcollida matíAcollida matíAcollida matí
Espai LABEspai LABEspai LABEspai LABEspai LAB
17:00 – 18:00 hAtelierPlay – TimeAtelierPlay – TimeEduca xef
IogaDansa creativa
Dansa creativa
17:00 – 18:30 hEsplai d’esportsEsplai d’esportsEsplai d’esportsEsplai d’esportsPatinatge
Judo
Primària

Horaris de primària

C. Inicial

dilluns

dimarts

dimecres

dijous

divendres

7:45 – 8:30 hAcollida matíAcollida matíAcollida matíAcollida matíAcollida matí
17:00 – 18:00 hPlay – TimePlay – TimePlay – TimeEduca xef
Costura
17:00 18:30 hTarda d’esport – BàsquetMultiesportTarda d’esport – FutbolMultiesportMultiesport
Judo (2n primària)Balla balla!Patinatge
Judo (1r primària)Petit Xef
Ioga
18:00 – 19:00 hEsgrimaEsgrima

dissabte

C. Mitjà

dilluns

dimarts

dimecres

dijous

divendres

7:45 – 8:30 hAcollida matíAcollida matíAcollida matíAcollida matíAcollida matí
17:00 – 18:00 hCosturaIogaEduca xef
Play – TimePlay – Time
17:00 – 18:30 hHip HopT. RobòticaBàsquetPatinatge
FutbolJudoFutbolBàsquet
T. Robòtica
Petit Xef
18:00 – 19:00EsgrimaEsgrima

C. Superior

dilluns

dimarts

dimecres

dijous

divendres

7:45 – 8:30 hAcollida matíAcollida matíAcollida matíAcollida matíAcollida matí
13:00 – 14:00 hMecanogràfia
17:00 – 18:00 hCosturaIogaEduca xef
17:00 – 18:30 hHip HopFutbolFutbolPatinatge
BàsquetBàsquetT. Robòtica
T. Robòtica
18:00 – 19:00 hEsgrimaEsgrima
Secundària

Horaris de Secundària

Primer Cicle

dilluns

dimarts

dimecres

dijous

divendres

17:30 – 19:00 hFutbol sala (fem)
18:00 – 19:30 hEsgrimaEsgrima
18:30 – 20:00 hBasquet infantil femení federatFutbol 7 escolarBasquet infantil femení federatFutbol 7 escolar
Futbol femeníFutbol femení
Bàsquet escolarBàsquet escolar

Segon Cicle

dilluns

dimarts

dimecres

dijous

divendres

18:30 – 19:30 hEsgrimaEsgrima
18:30 – 20:00 hFutbol 7 escolar cadetFutbol 7 escolar cadet
Futbol femeníFutbol femení
Bàsquet escolarBàsquet escolar
18:45 – 20:00 hFutbol 11 federat (Poble Nou)Futbol 11 federat (Poble Nou)
Batxillerat

Horaris de Batxillerat

batxillerat

dilluns

dimarts

dimecres

dijous

divendres

18:30 – 20:00 hBàsquetBàsquet
20:00 – 21:15 hFutbol 11 federat (Poble Nou)Futbol 11 federat (Poble Nou)
Adults

Horaris adults

Adults

dilluns

dimarts

dimecres

dijous

divendres

11:00 – 11:30 hIogaIoga
11:00 – 12:00 hArt TèxtilArt Tèxtil
Tai-txiTai-txi
13:45 – 14:45 hDanses PolinèsiesDanses Polinèsies
18:00 – 19:00 hArt TèxtilArt Tèxtil
Tai-txiTai-txi
18:30 – 19:00 hIogaIoga
18:30 – 20:00 hDanses PolinèsiesDanses Polinèsies
19:00 – 20:00 hPiaFitPiaFit
19:15 – 21:15 hMindfulness
20:00 – 21:30 hPiaRunnersPiaRunners